1. Sklep internetowy ewelinakrawczuk.pl jest własnością Eweliny Krawczuk. Siedziba sklepu mieści się na wyspie Guernsey (między Wielką Brytanią a Francją).

Adres:
Ewelina Krawczuk
Seaton House
Bosq Lane
GY1 2LP
St Peter Port 

2. Zamieszczone w sklepie towary zostały zaprojektowane i wykonane przez Ewelinę Krawczuk wyjątek stanowią nieliczne wzory zaczerpnięte z ogólnie dostępnych, darmowych lekcji nie objętych prawem autorskim.

3. Wszystkie towary zamieszczone w sklepie są własnością Eweliny Krawczuk która zastrzega sobie do nich prawo jak również prawo do wzorów. Kopiowanie bez zgody i wiedzy jest zabronione.

4. Zamieszczone na stronie zdjęcia są własnością sklepu, kopiowanie i rozprzestrzenianie ich nie jest zabronione pod warunkiem że zachowane i niezmienione zostanie logo sklepu znajdujące się na zdjęciach. 

5. Do każdego zamówionego produktu załączany jest paragon.

6. Właściciel sklepu  zobowiązuje się do informowania na bieżąco o wszelkich utrudnieniach w wysyłce zamówień. Utrudnienia mogą wynikać min z powodu  sztormu lub śnieżycy – wyspa jest wówczas odcięta od świata.

7. Przy zamówieniach indywidualnych Ewelina Krawczuk zastrzega sobie prawo do określenia czasu realizacji.

8. Sklep zobowiązuje się do ochrony informacji przekazanych przez klientów.

9. Złożyć zamówienie u właściciela sklepu można poprzez funkcję zakupu dostępną w sklepie internetowym jak również poprzez bezpośredni kontakt z artystką.

10. Koszt wysyłki ponosi osoba zamawiająca produkt. Sklep zobowiązuje sie do zachowania dokumentu potwierdzającego wysyłkę oraz do okazania go w razie problemów.

11. W przypadku reklamacji lub braku satysfakcji z indywidualnego zamówienia sklep zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy za produkt lub do innej, ustalonej indywidualnie formy rozwiązania problemu.

12. Forma płatności preferowana przez sklep – przelew na konto bankowe lub pay pal.