• Szybki podgląd
  68,00 zł
  Nowe

  Jest to jeden ze starszych moich wzorów.  Wykorzystałam go tym razem do stworzenia kolekcji ...red... Wisior wykonany z ciemnego miedzianego drucika, oplatającego szklany czerwony kaboszon. Do zakupu załączam  woskowany sznureczek. Rozmiary to ok 4,5 cm na ok 2 cm.

  68,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  120,00 zł
  Nowe

  W całości zaprojektowany i wykonany przeze mnie diadem. Wykonałam go miedzi i I szklanych koralików. Całość zoksydowałam, wypolerowałam. Pozostawiłam nieco zaciemnionych obszarów które nadają biżuterii ciekawy charakter.  Na koniec wszystko polakierowałam:-)

  120,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  30,00 zł
  Nowe Wyprzedaż!

  Wyprzedaż!!! Pierwotna cena: 66zł. Obecna cena: 30zł wraz z kosztem wysyłki. Wisior ten wykonałam  z ciemnego drucika miedzianego oraz  syntetycznej kropli o niebieskamym, delikatnym kolorze. Do naszyjnika dodaję sznurek woskowany, który jest bardziej wytrzymały niż rzemyk. Długość wisiorka - ok 6 cm

  30,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  55,00 zł
  Nowe

  Wisior wykonany z muszli znalezionej przeze mnie na plaży, na wyspie Guernsey. Pozostała część wisiora została wykonana z miedzi. Całość zoksydowałam, wypolerowałam, pozostawiając  zaciemnione miejsca....oraz polakierowałam:-) Wymiary wisiorka to ok 13 cm na 6 cm.

  55,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  36,00 zł
  Nowe Wyprzedaż!

  Wyprzedaż!!! Pierwotna cena: 66zł Obecna cena: 36zł wraz z wysyłką. Maleństwo to zostało wykonane z muszli znalezionej przeze mnie na plaży, na wyspie Guernsey. Jest to fragment większej muszli, która została połamana przez fale i kamienie. Jej ostre brzegi wygładził piasek i woda...w takim to stanie trafiła do mnie a ja oplotłam ją...

  36,00 zł
  Dostępny